تپسل اخیرا تبلیغات ویدیویی همسان را به عنوان یک فیچر جدید به سرویس‌های خود اضافه کرده است.

تبلیغات ویدیویی همسان (Native Video Advertising) نوعی از تبلیغات است که در آن محتوای تبلیغاتی به گونه‌ای طراحی و ارائه می‌شود که به طور طبیعی و بدون اخلال در تجربه کاربر، در محیط وب‌سایت یا اپلیکیشن قرار بگیرد. این نوع تبلیغات با هدف ایجاد تعامل بیشتر با کاربر و کاهش مقاومت او در برابر محتوای تبلیغاتی انجام می‌شود.

این نوع از تبلیغات ویژگی‌های مختلفی دارند که تلاش کرده‌ایم در ادامه به آنها اشاره کنیم:

  • انطباق با محتوا و طراحی سایت یا اپ: این تبلیغات به گونه‌ای طراحی می‌شوند که با ظاهر و احساس کلی وبسایت یا اپلیکیشن همخوانی داشته باشند.
  • تمرکز بر تجربه کاربری: تبلیغات سعی دارند تا حد امکان مزاحم تجربه کاربر نشوند و با محتوای جذاب و مرتبط، توجه او را به خود جلب کنند.
  • ارائه محتوای جذاب: بر خلاف تبلیغات سنتی که ممکن است تنها بر معرفی محصول یا خدمات تمرکز کنند، تبلیغات ویدیویی همسان تلاش می‌کنند تا محتوایی ارائه دهند که از نظر کاربر جذاب باشد.
  • تلاش برای ایجاد تعامل: این نوع تبلیغات به دنبال ایجاد تعامل با کاربر هستند، به این معنا که کاربر بتواند با تبلیغ تعامل داشته باشد، مثلاً با کلیک کردن روی آن، وارد صفحه دیگری شود یا اطلاعات بیشتری کسب کند.

در حقیقت استفاده از تبلیغات ویدیویی همسان می‌تواند به شرکت‌ها کمک کند تا با ایجاد ارتباط بهتر و جذاب‌تر با مخاطبان خود، تأثیر بیشتری در آن‌ها ایجاد کنند. این رویکرد مخصوصاً در دنیای امروز که کاربران به شدت در معرض انبوهی از تبلیغات قرار دارند، می‌تواند به موفقیت بیشتری منجر شود. به همین دلیل است که تپسل اخیرا این فیچر را توسعه داده و به عنوان یک سرویس جدید دراختیار مشتریان خود قرار داده است.

ملیکا ابراهیمی، مدیر محصول در تپسل در رابطه با این خبر می‌گوید: «به طور کلی در صنعت تبلیغات دیجیتال یک سری تبلیغات همسان وجود دارد و یک سری تبلیغات ویدیویی. در تبلیغات همسان یک عکس به همراه یک تیتر و کال تو اکشن اضافه می‌شود. در مورد ویدیو ماجرا اندکی‌ متفاوت‌تر است و چیزی که نمایش داده می‌شود، صرفا ویدیو است؛ به طور مثال وقتی روی سایت نماشا در حال تماشای یک ویدیو هستید در بین تماشای آن برای شما تبلیغات ویدیویی نمایش داده می‌شود.»

ملیکا ابراهیمی، مدیر محصول تپسل در این رابطه می‌گوید: «در تبلیغات همسان ویدیویی، به طور همزمان از ویژگی‌های تبلیغات همسان و ویدیویی استفاده می‌شود. به این ترتیب که یک ویدیو با تیتر و دکمه کال تو اکشن روی سایت به صورت پیوسته پخش می‌شود؛ در این بخش در حقیقت نیازی نیست که کاربر ویدیو را پخش کند و خودبه‌خود ویدیو در حال اجراست.»

مدیر محصول تپسل در ادامه این فیچر را برای مشتریانی که در تبلیغات خود به دنبال آگاهی از برند، دریافت لید یا نصب هستند، توصیه می‌کند.

اشتراک گذاری :