یادگیری از صفر تا صد بازاریابی محتوا در کالج تپسل

مشاهده جلسه اول

با تپسل به اهداف تبلیغاتی خود برسید

 • تبلیغات ویدئویی جایزه‌ای

  Rewarded Video Ad

 • تبلیغات بنری بینابینی

  Interstitial Web View Ad

 • تبلیغات ویدئویی بینابینی

  Interstitial Video Ad

 • تبلیغات پیش‌نمایشی

  Pre-Roll Ad

 • تبلیغات بنری هم‌نما

  Native Banner Ad

 • تبلیغات ویدئویی هم‌نما

  Native Video Ad

تبلیغات ویدئویی جایزه‌ای

Rewarded Video Ad

در این دسته از تبلیغات، مخاطبان شما برای دریافت پاداش از سمت صاحب رسانه، با احتمال بالایی، ویدئوی تبلیغاتی شما را تا انتها می‌بینند تا بتوانند آن پاداش را دریافت کند. بنابراین، تاثیرگذاری این دسته از تبلیغات زیاد است.

مزیت استفاده از تپسل چیست؟

1

هوشمندی و هدفمندی تبلیغات

تپسل با استفاده از کمپین‌های یونیورسال خود و اطلاعات جامعی که از کاربران آنلاین ایرانی دارد، مخاطبانتان را شناسایی می‌کند و تبلیغات هدفمند را به گونه‌ای جذاب به مشتریان بالقوه شما نمایش می‌دهد.

2

تنوع رسانه‌های دیجیتال

با تپسل به فضای تبلیغاتی پرمخاطب‌ترین و برترین رسانه‌های دیجیتال ایرانی و خارجی دسترسی دارید و طیف متنوع و وسیعی از کاربران فضای دیجیتال به مشتریان کسب‌وکار شما خواهند پیوست.

3

همه چیز یکجا

محصول خود را از طریق برندسازی با نمایش تبلیغ، هدایت به صفحه فرود با کلیک بر تبلیغ، جذب کاربر با کیفیت در حجم زیاد با نصب اپلیکیشن و یا انجام فعالیت‌های تعریف‌شده مانند عضویت، استفاده از خدمات و … به مخاطبان خود معرفی کنید.

کمپین‌های یونیورسال تبلیغات موبایلی

برای اجرای کمپین‌های جامع در تپسل، تنها لازم است که هدف، بودجه و حداکثر قیمت پیشنهادی خود را مشخص کنید و هر محتوای تبلیغاتی مانند بنر و یا ویدئو که از محصول خود در اختیار دارید را به تپسل ارائه دهید. ادامه کار را به تپسل بسپارید. تیم کمپین تپسل آماده است تا با ارائه ایده‌های خلاقانه و اجرای منظم و طبق برنامه، اهداف بزرگترین کمپین‌های تبلیغاتی در زمینه برندینگ، جذب و عضویت مشتری و نصب اپلیکیشن را در کوتاه‌ترین بازه ممکن برآورده سازد.

اطلاعات بیشتر

به جمع برترین برندهایی که از تپسل استفاده می‌کنند، بپیوندید تا به فضای تبلیغاتی پرمخاطب‌ترین و برترین رسانه‌های آنلاین ایرانی و خارجی دسترسی پیدا کنید و برند خود را هدفمند به طیف وسیعی از کاربران فضای دیجیتال معرفی کنید.