تبلیغات در تپسل

تپسل شبکه هوشمند تبلیغات دیجیتال است و به صاحبان کسب وکارها کمک می‌کند تا انواع تبلیغات خود، از بنری گرفته تا ویدیویی را درون اپلیکیشن‌‌‌‌‌ها و سایت‌های پرمخاطب نمایش دهند و از سوی دیگر به توسعه‌دهندگان ایرانی کمک میکند تا از طریق نمایش تبلیغات درون اپلیکیشن و وبسایت، به درآمد قابل توجهی دست یابند. تعداد بالایی از وبسایت‌ها و اپلیکیشن‌های برتر و پرمخاطب ایران که دارای اعتبار زیادی هستند، برای نمایش تبلیغات با تپسل همکاری می‌کنند. در سال گذشته تعداد کل ناشران تپسل به عددی بالای 140 هزار وبسایت و اپلیکیشن رسید؛ همچنین تعداد کل تبلیغ‌دهندگان تپسل بیش از 70 هزار برند بوده است.

تبلیغات در تپسل
  • ناشر3
  • ناشر1
  • ناشر5
  • ناشر5
  • ناشر7
  • ناشر9
  • ناشر10

آمار تبلیغات تپسل

بازدید از تبلیغ

73 میلیارد حجم تبلیغ

میزان کلیک

38 میلیون کلیک برای یک مشتری

1.5 میلیون نصب برای یک اپلیکیشن

نسبت تبلیغ دهندگان

نسبت تبلیغ‌دهندگان تپسل به کل صنعت

درصدهای این نمودار لزوما به این معنا نیست که تعداد کسب‌وکارهای فعال هر صنعت در تبلیغات دیجیتال از لحاظ عددی به دیگر صنایع برتری دارد؛ به عنوان مثال با وجود اینکه 91 درصد از استودیوهای بازی سازی برای تبلیغات دیجیتال تپسل را انتخاب کرده‌اند، باز هم از نظر عددی نسبت به 3 درصد از فروشگاههای اینترنتی، تعداد پایینتری دارند. بزرگی کل صنعت فروشگاههای اینترنتی،
نوع رفتار کاربران در فضای آنلاین، ویژگیهای محصولات و بستر ارائه آنها و سطح آگاهی دست اندرکاران هر صنعت نسبت به ظرفیت‌ها و قابلیت‌های تبلیغات دیجیتال، از جمله متغیرهایی هستند که بر حضور صنایع مختلف در فضای آنلاین تاثیرگذار هستند.

سهم نمایش تپسل بر اساس تنوع رسانه‌ها

رویکرد ما در تپسل برای انتخاب رسانه‌هایی که در اختیار تبلیغ‌دهندگان خود قرار می‌دهیم، بر اساس محبوبیت و کیفیت آنها است. اندازه‌گیری محبوبیت یک رسانه را با توجه به میزان ترافیک، و کیفیت آن را بر اساس تعامل و میزان تبدیل کاربران آن رسانه اندازه گیری می‌کنیم. از این رو می‌توان گفت آماری که در این نمودار دیده می‌شود فارغ از آمار کمی، به محبوبیت و کیفیت نوع رسانه‌ها نیز اشاره دارد؛ به طور مثال با توجه به نمودار، 95 درصد ظرفیت نمایش تبلیغات دیجیتال رسانه‌های ورزشی ایران
در سال 1401 در اختیار تپسل بوده است.

تبلیغ دهندگان

1,500,000,000 نمایش در روز

استفاده از خدمات تپسل

به جمع برترین برندهایی که از سرویس هوشمند تپسل استفاده می‌کنند بپیوندید تا به فضای تبلیغاتی پرمخاطب‌ترین و برترین رسانه‌های آنلاین ایرانی و خارجی دسترسی پیدا کنید و برند خود را از طریق تبلیغات بنری و ویدیویی موبایل به طور هدفمند به طیف وسیعی از کاربران فضای دیجیتال معرفی کنید.