در تپسل چه می‌کنیم؟

تپسل، محصولِ شرکت پگاه داده‌کاوان شریف، یک شبکه‌ی هوشمند تبلیغات دیجیتال است که در سال 94 کار خود را با ارائه‌ی سرویس تبلیغات ویدئویی درون‌برنامه‌ای، برای اولین بار در ایران، شروع کرد و بعدها دامنه‌ی خدمات خود را به طیف وسیعی از راهکارهای تبلیغات دیجیتال گسترش داد. در حال حاضر تپسل با در اختیار داشتن میلیون‌ها کاربر فعال و طیف گسترده‌ای از رسانه‌های دیجیتال، اعتماد بسیاری از برندهای ایرانی و بین‌المللی را به خود جلب کرده است.

تیم تپسل

فروش و مارکتینگ

تیم فروش و مارکتینگ تپسل با تبلیغ‌دهندگان تپسل در ارتباط هستند و با مشاوره به آن‌ها سعی در تبلیغ برندشان با کمترین هزینه تبلیغاتی دارند.

امور مشتریان

تیم امور مشتریان تپسل هموراه کمپین‌های تبلیغاتی تعریف‌شده در تپسل را دنبال می‌کنند تا آن‌ها را با موفقیت به انجام برسانند.

فنی

تیم فنی تپسل همواره در تلاش است تا مطابق با آخرین پیشرفت‌های صنعت تبلیغات دیجیتال در دنیا، تپسل را به سرویسی درخور برای توسعه‌دهندگان و تبلیغ‌دهندگان ایرانی تبدیل کند.

محتوا

تیم محتوای تپسل با انتشار محتواهای مختلف در کالج تپسل ، مهارت‌های دیجیتال مارکتینگ را به‌صورت رایگان آموزش می‌دهند.

خلاقیت

تیم خلاقیت تپسل، از ایده‌پردازی تا طراحی محتواهای خلاقانه کمپین‌های تبلیغاتی را برای انتقال هرچه بهتر پیام تبلیغ به مخاطب برعهده دارند.

مدیا

تیم مدیای تپسل با صاحبان رسانه در تپسل در ارتباط هستند تا با پیاده‌سازی درست SDK تپسل در رسانه‌ آن‌ها، جریان درآمدی پایداری برایشان ایجاد کنند.

ما تپسلی هستیم!

بیش از دو سال پیش ما ۶ نفر بودیم که وارد تبلیغات ویدئویی در موبایل شدیم و این  اولین بار بود که تبلیغات ویدئویی موبایلی در ایران اتفاق می‌افتاد.

الان نزیک به ۲۵۰ نفر هستیم که در تیم‌های مختلف تپسل با هم کار می‌کنیم و هر روزمون رو متفاوت از دیروز شروع می‌کنیم.

اگر دوست داری در یکی از تیم‌های ما فعالیت کنی و در محیطی پویا و فعال همکاری کنی، رزومه خودت رو برای ما بفرست.

دوره جامع و کاربردی دیجیتال مارکتینگ، مناسب برای ورود به بازار کار!کد تخفیف tapsell20