کسب درآمد دلاری از اپلیکیشن

در تپسل همواره در تلاشیم با ارائه نوآوری‌ها و راهکارهای جدید، امکان درآمدزایی بیشتر را برای توسعه دهنده‌ها و اپلیکیشن‌های ایرانی فراهم کنیم. SDK جدید تپسل در کنار نمایش تبلیغات داخلی قابلیت اتصال به شبکه‌ی تبلیغاتی (Ad-Network) خارجی مثل Admob و … را دارد. با هر بار درخواست برای نمایش تبلیغات، بهترین شبکه تبلیغاتی از لحاظ درآمد برای جایگاه تبلیغاتی شما انتخاب و نمایش داده می‌شود.

با پیاده سازی نسخه جدید تپسل درصد وجود تبلیغ (Fill-Rate) و تنوع تبلیغاتی برای اپلیکیشن شما بیشتر و تجربه‌ی کاربری بهتر می‌شود. مدیریت شبکه‌های تبلیغاتی برای شما هیچ زحمتی ندارد و SDK تپسل این کار را به صورت خودکار انجام می‌دهد.

تپسل پلاس
  • ناشر3
  • ناشر1
  • ناشر5
  • ناشر5
  • ناشر7
  • ناشر9
  • ناشر10

مزیت‌های سرویس SDK تپسل

شبکه گسترده ادنتورک‌ها

سابقه بیش از 5 سال توسعه پلتفرم

درآمد دلاری بیش از 4000 اپلیکیشن

درآمد دلاری با تپسل پلاس

مزیت‌های SDK تپسل

در تپسل همواره در تلاشیم با ارائه نوآوری‌ها و راهکارهای جدید، امکان درآمدزایی بیشتر را برای توسعه دهنده‌های ایرانی فراهم کنیم. SDK جدید تپسل در کنار نمایش تبلیغات داخلی قابلیت اتصال به شبکه‌ی تبلیغاتی (Ad-Network) خارجی مثل Admob و … را دارد. با هر بار درخواست برای نمایش تبلیغات، بهترین شبکه تبلیغاتی از لحاظ درآمد برای جایگاه تبلیغاتی شما انتخاب و نمایش داده میشود.

با پیاده سازی نسخه جدید تپسل درصد وجود تبلیغ (Fill-Rate) و تنوع تبلیغاتی برای اپلیکیشن شما بیشتر و تجربه‌ی کاربری بهتر می‌شود. مدیریت شبکه های تبلیغاتی برای شما هیچ زحمتی ندارد و SDK تپسل این کار را به صورت خودکار انجام می‌دهد.

جایگاه‌های تبلیغاتی پیشنهادی

پیشنهاد می‌کنیم برای داشتن درآمد دلاری پایدار، از فرمت های مختلف تبلیغاتی شامل انواع ویدئوها و بنرها استفاده کنید. تجربه‌ ثابت کرده است که استفاده از ویدئوی جایزه‌ای در کنار تبلیغات بنری بینابینی، بنری استاندارد و بنری همسان میتواند درآمد دلاری قابل توجهی را برای ناشرین تبلیغات ایجاد کند.

جایگاه های تپسل پلاس

1,500,000,000 نمایش در روز

پاسخ به سولات شما

چگونه می‌توانم برای فعال‌سازی شبکه‌های تبلیغاتی خارجی درخواست بدهم؟

کافی است یک ایمیل با عنوان “فعالسازی شبکه های خارجی” به این آدرس بزنید و لینک کافه‌بازار یا گوگل پلی اپلیکیشن های خود را برای ما بفرستید.

چه درصدی از درآمد دلاری به توسعه دهنده می‌رسد؟

از درآمد دلاری ایجاد شده 70 درصد سهم توسعه‌دهنده است و مالیات و دیگر هزینه ها از30 درصد باقیمانده پرداخت می‌شود.

آیا برای فعال سازی شبکه های خارجی باید از App ID و Zone ID جدید استفاده کنم؟

خیر، شما باید از همان App Id و Zone Id تپسل خود استفاده کنید.

درآمد دلاری خود را چگونه دریافت کنم؟

درآمد دلاری شما هر شب ساعت ۲۴ با قیمت روز دلار محاسبه و وارد پنل شما در تپسل می‌شود. این میزان با درآمد تپسل تجمیع و نمایش داده می‌شود. شما این درآمد را هر ماه به روال معمول تپسل می‌توانید دریافت کنید.

آیا اپلیکیشن من برای درآمدزایی از ادموب باید حتما در گوگل پلی منتشر شود؟

برای نمایش تبلیغات و شروع درآمدزایی از ادموب نیاز به انتشار برنامه در گوگل پلی و یا یکی از استورهای مورد تایید گوگل ادموب، دارید. برای اطلاعات بیشتر می تونید مقاله شرط جدید ادموب برای اپلیکیشن‌ها را مطالعه کنید.

اگر پاسخ سوال خود را نیافتید با ما تماس بگیرید