تبلیغات در کافه بازار

کافه بازار محبوب‌ترین اپ استور ایران است و روزانه میلیون‌ها کاربر از آن برای دانلود اپلیکیشن استفاده می‌کنند؛ دقیقا به همین دلیل است که تبلیغات در کافه بازار راه بسیار مناسبی برای افزایش تعداد کاربران اپلیکیشن شما است.

تپسل، به عنوان همکار رسمی کافه بازار، خدمات سرچ ادز و تبلیغات دیسکاوری کافه بازار را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. این خدمات به شما کمک می‌کند تا اپلیکیشن خود را به کاربرانی که به دنبال برنامه‌های مشابه اپلیکیشن شما هستند، معرفی کنید.

با کمک تبلیغات در کافه بازار، می‌توانید اپلیکیشن خود را در معرض دید صدها هزار کاربر قرار دهید و در کمترین زمان، تعداد نصب‌های خود را افزایش دهید.

بازار
  • ناشر3
  • ناشر1
  • ناشر5
  • ناشر5
  • ناشر7
  • ناشر9
  • ناشر10

چرا تبلیغات در کافه بازار با تپسل

در همه ویدئوهای کافـه‌بـازار دیده‌ شوید

دیده شدن در ویدیوهای کافه بازار

با تبلیغات ویدئویی مخاطب‌تان را به کسب و کارتان علاقمند کنید

اولین آژانس همکار رسمی کافه بازار در تبلیغات

مزیت تبلیغات بازار در تپسل

در حال حاضر، تبلیغ‌دهندگان می‌توانند حجم کاربران جذب‌شده از طریق تبلیغات در جستجو را در پنل بازار و تپسل مشاهده کنند.
برای ایجاد شفافیت بیشتر و کمک به توسعه‌دهندگان برای تصمیم‌گیری بهتر در مدیریت کمپین‌های خود، تپسل به‌طور ماهانه حجم کاربر جذب‌شده از طریق این کانال را به مشتریان خود اطلاع‌رسانی می‌کند.

روش آغاز تبلیغات کافه‌بازار در تپسل

بعد از ثبت نام در پنل تپسل، از قسمت سرویس‌ها در گوشه سمت چپ بالا تپسل اپ را انتخاب کنید و سپس به قسمت کمپین‌ها بروید. با انتخاب گزینه تبلیغات نصبی (CPI) گزینه تبلیغات در بازار را انتخاب کنید.
بعد از انتخاب تبلیغات در بازار، به صفحه اطلاعات کمپین وارد می‌شوید. در این صفحه باید هزینه‌های کمپین و سایر تنظیمات دلخواه کمپین را انجام دهید.

1,000,000,000 نمایش در روز

تبلیغات کافه بازار در تپسل

تپسل اولین آژانس همکار کافه بازار در انتشار تبلیغات درون اپلیکیشنی و نصب اپلیکیشن است. این شرکت به دلیل رقابت شدید در کلمات کلیدی، کمپین‌های تبلیغاتی را به صورت سفارشی برای هر مشتری برنامه‌ریزی و اجرا می‌کند. از روز اول یک کمپین منیجر اختصاصی برای مدیریت کمپین‌های تبلیغاتی شما شروع به فعالیت و برنامه‌ریزی می‌کند. بسته به نیازهای شما از کمپین، پلن تبلیغاتی شما اجرا خواهد شد و با گزارش‌های لحظه‌ای تپسل خواهید توانست کمپین خود را بهینه‌تر کنید.