تبلیغات کلیکی تپسل

تبلیغات کلیکی از جمله مدل‌های متداول تبلیغات آنلاین است. با توجه به افزایش استفاده از اینترنت و همچنین تلفن‌های هوشمند یکی از بهترین راهکارها برای شناخته شدن برند استفاده از تبلیغات آنلاین مانند تبلیغات کلیکی است. در سال ۲۰۱۴ تبلیغات کلیکی حدودا ۴۵ میلیارد دلار از ۶۶ میلیارد دلار کل درآمدهای گوگل را به خود اختصاص داده است و این مبلغ در سال‌های بعد بیشتر نیز شده است.

تبلیغات بنری تپسل

چرا تبلیغات کلیکی با تپسل

تجربه اجرای موفق

اکانت منیجر اختصاصی

گزارش‌دهی لحظه‌ای از طریق پنل

ارائه گزارش‌های تحلیلی و دقیق

ارائه مشاوره رایگان انتخاب کلیدواژه

روش پرداخت ساده

تبلیغات کلیکی در تپسل

مزایای تبلیغات کلیکی

تبلیغات کلیکی باعث می‌شود که تعداد زیادی ترافیک مستقیم به وبسایت یا صفحه اپلیکیشن شما هدایت شود. تبلیغ‌دهنده با تعریف تبلیغات کلیکی باید به ازای هر کلیک که بر روی تبلیغات صورت می‌گیرد، به ناشر تبلیغات پول می دهد. ناشر تبلیغات کلیکی کسی است که تبلیغات را در رسانه خود نمایش می‌دهد. در واقع، مخاطبان تبلیغات کلیکی با کلیک بر تبلیغ در محیط رسانه ناشران به وبسایت شما و یا صفحه دانلود اپلیکیشن شما منتقل می‌شوند.

تبلیغات کلیکی در تپسل چگونه انجام می‌شود؟

تبلیغات کلیکی به شما امکان می‌دهد در حجم وسیعی محصول و برند خود را در دید مخاطبین قرار دهید. در این راستا اینکه مخاطبین تبلیغات شما همان کسانی باشند که به محصول شما علاقمندند و یا نیاز دارند، نیز نکته مهمی است که باید مورد توجه قرار بگیرد.

در تبلیغات کلیکی بازدید از تبلیغات شما رایگان است و شما مبلغی را بابت دیده شدن توسط کاربران پرداخت نمی‌کنید و در صورت کلیک روی تبلیغ به ازای هر کلیک مبلغی را پرداخت می‌کنید. این روش تبلیغ به شما کمک می‌کند حتی بدون پرداخت نیز دیده و شناخته شوید.

روش انجام تبلیغات کلیکی در تپسل

1,500,000,000 نمایش در روز

تبلیغات کلیکی با تپسل

متخصصان ما از ابتدا تا انتهای ساخت و بهینه‌سازی کمپین‌های تبلیغاتی در کنار شما هستند تا شما بتوانید نتیجه مطلوبتان را بدست آورید و تجربه خوبی از اجرای تبلیغات در گوگل داشته باشید. اگر به دنبال افزایش ترافیک وب‌سایت خود، جذب مشتری بیشتر و افزایش فروش از طریق تبلیغات کلیکی در مدت زمان کم، هستید؛ استفاده از این خدمات بهترین گزینه برای شما است. با تبلیغات کلیکی تپسل ، می‌توانید تبلیغات خود را در معرض دید افراد بیشتری قرار دهید و سریع‌تر به اهداف خود برسید.

در تپسل اکانت منیجر اختصاصی شما از ابتدا تا انتهای کمپین با گزارش‌های دوره‌ای با شما در ارتباط خواهد بود تا بتوانید نتیجه مطلوب را از کمپین خود دریافت کنید.