درآمدزایی حداکثری

پلتفرم تپسل بر اساس هوش مصنوعی و الگوریتم‌های یادگیری ماشین عمل می‌کند؛ تبلیغات هدفمند تپسل در درست‌ترین زمان و مناسب‌ترین رسانه به مخاطب هدف نمایش داده می‌شود. این موضوع باعث کسب درآمد حداکثری هر رسانه می‌شود.

شفافیت در همکاری

صداقت و شفافیت، اساس همکاری تپسل با صاحبان وب‌سایت‌های ایرانی است. پلتفرم تپسل و پنل ناشران تپسل به گونه‌ای طراحی شده که هر یک از ناشران ما می‌توانند فرایند درآمدزایی وب‌سایت‌ خود را با جزئیات مشاهده کنند.

حفظ تجربه کاربری

تپسل با نمایش تبلیغات باکیفیت و متناسب با فضای محتوایی و ظاهری وب‌سایت شما، تجربه کاربری مناسبی برای هر وب‌سایت ایجاد می‌کند. نمایش تبلیغات بر اساس قوانین تپسل، هیچ آسیبی به تجربه کاربری وب‌سایت‌ها وارد نمی‌کند.

ارائه آمار تحلیلی کابران

پنل تپسل به گونه‌ای طراحی شده است که ناشران می‌توانند آمار و رفتار کاربران وب‌سایتشان را به تفکیک جزئیاتی نظیر اپراتور، مرورگر، دستگاه یا سیستم عامل دستگاه مشاهده کنند و شناخت بهتری نسبت به کاربران خود پیدا کنند.

ارائه جزئیات امور مالی و کارت

ناشران تپسل از طریق پنل می‌توانند جزئیات درآمدزایی وبسایتشان در بازه‌های زمانی مختلف را مشاهده و بررسی کنند. همچنین کارشناسان ما در بخش توسعه ناشرین، می‌توانند در راستای افزایش درآمد کلیکی به هر رسانه کمک کنند.

نظارت بر نمایش تبلیغات

ناشران می‌توانند به سادگی از طریق پنل تپسل بر محتواهای تبلیغاتی که در وبسایتشان نمایش داده می‌شود، نظارت کامل داشته باشند و محتواها را تایید یا عدم تایید کنند.

SDK تپسل

تپسل SDKهای زیادی در اختیار دارد. اپلیکیشن شما اندرویدی باشد یا ios، با unity ساخته شده باشد یا B۴A، تپسل SDK مخصوص شما را در اختیارتان قرار می‌دهد تا بتوانید به‌راحتی با هر نوع اپلیکیشنی که در اختیار دارید از تپسل استفاده کنید،به آسانی SDK تپسل را در اپلیکیشن خود پیاده‌سازی کنید و کسب درآمد از تبلیغات داشته باشید. هم‌چنین تیم ارتباط با ناشران تپسل از همان آغاز پیاده‌سازی SDK تپسل با شما هستند تا به شما کمک کنند تا با پیاده‌سازی بهینه SDK بتوانید بدون آسیب رساندن به تجربه کاربری به بیشترین ظرفیت تبلیغاتی دست یابید و از تبلیغات بیشترین سود را کسب کنید.

ثبت‌نام در پنل ناشرین تپسل