با تپسل به اهداف تبلیغات آنلاین خود برسید

 • تبلیغات بنری استاندارد

  Standard Banner Ad

 • تبلیغات بنری بینابینی

  Interstitial Web View Ad

 • تبلیغات بنری همسان

  Native Banner Ad

 • تبلیغات ویدئویی همسان

  Native Video Ad

 • تبلیغات ویدئویی جایزه‌ای

  Rewarded Video Ad

 • تبلیغات ویدئویی بینابینی

  Interstitial Video Ad

 • تبلیغات پیش‌نمایشی

  Pre-Roll Ad

تبلیغات بنری استاندارد

Standard Banner Ad

تبلیغات بنری استاندارد ، ساده‌ترین نوع تبلیغات دیجیتال است. در  تبلیغات بنری، همواره یک بنر تبلیغاتی در یک قسمت از صفحه اپلیکیشن به مخاطبان نمایش داده می‌شود. محتواهای بنر تبلیغاتی، عکس، نوشته و یک دکمه می‌تواند باشد.

مزیت استفاده از تپسل چیست؟

1

هوشمندی و هدفمندی تبلیغات آنلاین

تپسل با استفاده از کمپین‌های یونیورسال خود و اطلاعات جامعی که از کاربران آنلاین ایرانی دارد، مخاطبانتان را شناسایی می‌کند و تبلیغات بنری و ویدیویی هدفمند را به گونه‌ای جذاب به مشتریان بالقوه شما نمایش می‌دهد.

2

تنوع رسانه‌های دیجیتال

با تپسل به فضای تبلیغاتی پرمخاطب‌ترین و برترین رسانه‌های دیجیتال ایرانی و خارجی دسترسی دارید و طیف متنوع و وسیعی از کاربران فضای دیجیتال به مشتریان کسب‌وکار شما خواهند پیوست.میتوانید با تبلیغات بنری و ویدیویی، کسب و کار خود را رشد دهید.

3

همه چیز یکجا

محصول خود را از طریق برندسازی با نمایش تبلیغ (بنری و ویدیویی)، هدایت به صفحه فرود با کلیک بر تبلیغ، جذب کاربر با کیفیت در حجم زیاد با نصب اپلیکیشن و یا انجام فعالیت‌های تعریف‌شده مانند عضویت، استفاده از خدمات و … به مخاطبان خود معرفی کنید.

کمپین‌های یونیورسال تبلیغات موبایلی

برای اجرای کمپین‌های جامع در تپسل (انواع تبلیغات بنری و ویدیویی)، تنها لازم است که  هدف ،  بودجه  و  حداکثر قیمت پیشنهادی  خود را مشخص کنید و هر محتوای تبلیغاتی مانند بنرتبلیغاتی و یا ویدئو که از محصول خود در اختیار دارید را به تپسل ارائه دهید. ادامه کار را به تپسل بسپارید. تیم کمپین تپسل آماده است تا با ارائه ایده‌های خلاقانه و اجرای منظم و طبق برنامه، اهداف بزرگترین کمپین‌های تبلیغاتی در زمینه  برندینگ ،  جذب و عضویت مشتری و نصب اپلیکیشن  را در کوتاه‌ترین بازه ممکن برآورده سازد.

 از کمپین های یونیورسال تپسل بیشتر بدانید

همین حالا کمپین تبلیغات بنری و ویدیویی خود را آغاز کنید!

به جمع برترین برندهایی که از سرویس هوشمند تپسل استفاده می‌کنند، بپیوندید تا به فضای تبلیغاتی پرمخاطب‌ترین و برترین رسانه‌های آنلاین ایرانی و خارجی دسترسی پیدا کنید و برند خود را از طریق تبلیغات بنری و ویدیویی موبایل به طور هدفمند به طیف وسیعی از کاربران فضای دیجیتال معرفی کنید.

دوره جامع و کاربردی دیجیتال مارکتینگ، مناسب برای ورود به بازار کار!کد تخفیف tapsell20