سوبله پول دربیار!

به مناسب عید نوروز می‌خوایم به اپلیکیشن‌هایی که تازه عضو خانواده‌ی بزرگ تپسل می شن، عیدی بدیم. اپلیکیشن‌هاتون رو در تپسل ثبت کنید، تبلیغات نمایش بدید، پول دربیارید،.ما سه برابر درآمدتون رو بهتون پرداخت می‌کنیم.‌

درباره کمـپین

از اول اسفند ماه ۹۷ هر اپلیکیشنی رو که در تپسل ثبت کنید و تبلیغات تپسل رو در آن پیاده‌سازی کنید، درآمد بنری اپلیکیشن شما از ۲۰ اسفند تا ۲۰ فروردین، سه برابر می‌شه!! به این صورت که درآمد نقدی تون رو دو برابر می‌کنیم و به علاوه به اندازه درآمدتون کیف پول تپسل شما رو شارژ می‌کنیم و بهتون اعتبار تبلیغات می‌دیم. با استفاده از موجودی کیف پول تپسل‌تون می‌تونید در تپسل برای اپلیکیشن های خود کمپین تبلیغاتی تعریف کنید و اپلیکیشن خودتون رو رشد بدید و براش کاربرهای جدید جذب کنید.

یعنی به طور مثال اگر اپلیکیشن شما در این بازه ۹۰ هزار تومان درآمد بنری داشته باشه، مجموعا ۲۷۰ هزار تومان درآمد کسب کردید که ۱۸۰ هزار تومان اون پول نقد و ۹۰ هزار تومان آن کیف پول تپسله.

یادتون باشه که هیچ محدودیتی توی تعداد اپلیکیشن‌ها وجود نداره. اگر صد تا اپلیکیشن هم داشته باشید می تونید توی این کمپین شرکت بدید و درآمد همه ی برنامه هاتون سه برابر می‌شه.

شرایط کمپین

سقف درآمدی که برای هر اپلیکیشن سه برابر می‌شه، ۱۰۰ هزار تومانه. ولی شما هر چندتا اپلیکیشن که تمایل داشته باشید رو می‌تونید در این کمپین شرکت بدید.

شما می تونید از هر فرمت تبلیغاتی که دوست دارید استفاده کنید و درآمد داشته باشید، ولی درآمد شما از تبلیغات بنری (مدل تبلیغاتی بنری استاندارد، مدل تبلیغاتی بنری تمام صفحه و مدل تبلیغاتی بنری همسان) دقیقا سه برابر می‌شه!

بله، نسخه ای از اپلیکیشن های شما که تبلیغات تپسل رو در اون نمایش می‌دید. باید حتما در مارکت های اندروید مثل گوگل پلی، کافه بازار، مایکت، ایران اپس و ... منتشر شده باشه تا در این کمپین شرکت داده بشید.

انواع تبلیغات بنری

تپسل با ارائه انواع مختلف تبلیـغات بنـری، بهتریـن شریک و همراه شما برای کـسب درآمد خواهد بود. با شروع درآمد‌زایی از تپسل، به جمع بیش از ۲۵ هزار اپلیکیشن همراه تپسل بپیوندید!

 • تبلیغات بنری استاندارد

  Standard Banner

  تبلیغات بنری استاندارد، از ساده‌ترین نوع تبلیغات آنلاین می باشد. در این نوع از تبلیغات، همواره بنر تبلیغاتی در قسمتی از صفحه اپلیکیشن نمایش داده می‌شود.

 • تبلیغات بنری تمام صفحه

  Interstitial Banner

  در تبلیغات بنری تمام صفحه مطابق مدل پیاده‌سازی توسعه دهندگان، در زمان مشخص یک بنر تمام صفحه به کاربر نمایش داده می‌شود و کاربر در صورت عدم علاقه به تماشا می‌تواند پس از گذشت چند ثانیه، از تماشای بنر انصراف دهد.

 • تبلیغات بنری همسان

  Native Banner

  در تبلیغات بنری همسان با ارائه‌ تبلیغات به صورت هماهنگ با اپلیکیشن، یکپارچگی، هویت بصری و تجربه‌ی کاربری حفظ می‌شود و در عین حال، ناشران تپسل کسب درآمد جدیدی از تبلیغات همسان خواهند داشت.

تبلیغات بنری استاندارد، از ساده‌ترین نوع تبلیغات آنلاین می باشد. در این نوع از تبلیغات، همواره بنر تبلیغاتی در قسمتی از صفحه اپلیکیشن نمایش داده می‌شود.

نحوه شرکت در کمپین

 • ثبت نام
  1
 • قرار دادن SDK در اپلیکیشن
  2
 • نمایش تبلیغ
  3
 • کسب درآمد
  4
×

آیا نیاز به مشاوره دارید؟

021-88206893-5

تماس با ما