کسب درآمد از تبلیغات موبایلی را با تپسل تجربه کنید!

eCPM در تبلیغات به چه معناست؟

به‌طور متوسط میزان درآمدی که توسعه‌دهنده از هر هزار نمایش کامل ویدئوی تبلیغاتی کسب می‌کند را درآمد موثر هزاره (eCPM) می‌گویند. این شاخص به نوعی کیفیت پیاده‌سازی تبلیغات در یک اپلیکیشن و بهینه بودن نمایش یک تبلیغ در یک اپلیکیشن را مورد بررسی قرار می‌دهد. اگر پیاده‌سازی تبلیغات در اپلیکیشن به گونه‌ای باشد که اکثریت کاربران از تبلیغات استقبال کنند و به عبارت دیگر، اهداف کمپین‌های تبلیغاتی اعم از کلیک کاربر بر لینک نهایی، نصب اپلیکیشن، استفاده از کد تخفیف و … در یک اپلیکیشن بیشتر محقق شود،  قیمت نمایش تبلیغات در آن اپلیکیشن بیشتر وکسب درآمد موثر هزاره آن نیز بیشتر خواهد بود .

 از eCPMبیشتر بدانید

SDK تپسل

تپسل SDKهای زیادی در اختیار دارد. اپلیکیشن شما اندرویدی باشد یا ios، با unity ساخته شده باشد یا B4A، تپسل SDK مخصوص شما را در اختیارتان قرار می‌دهد تا بتوانید به‌راحتی با هر نوع اپلیکیشنی که در اختیار دارید از تپسل استفاده کنید،به آسانی SDK تپسل را در اپلیکیشن خود پیاده‌سازی کنید و کسب درآمد از تبلیغات داشته باشید. هم‌چنین تیم ارتباط با ناشران تپسل از همان آغاز پیاده‌سازی SDK تپسل با شما هستند تا به شما کمک کنند تا با پیاده‌سازی بهینه SDK بتوانید بدون آسیب رساندن به تجربه کاربری به بیشترین ظرفیت تبلیغاتی دست یابید و از تبلیغات بیشترین سود را کسب کنید.
با SDKهای تپسل و نحوه پیاده‌سازی آن‌ها بیشتر آشنا شوید.

مزیت کسب درآمد از تبلیغات در تپسل چیست؟

1

تنوع کمپین‌های تبلیغاتی

دیگر نگران تمام شدن و تکراری بودن تبلیغات نمایشی به کاربران خود نباشید. با تپسل به بیش از ۵۰۰ کمپین تبلیغاتی مختلف برای نمایش دسترسی پیدا خواهید کرد.

2

افزایش نرخ بازگشت روزانه

کارشناسان تپسل به شما کمک خواهند کرد که با روش‌های پیاده‌سازی صحیح، نه تنها آسیبی به تجربه‌ی کاربری شما وارد نشود بلکه نرخ بازگشت روزانه کاربران به اپلیکیشن شما افزایش بیاید و درآمد بیشتری کسب کنید.

3

پشتیبانی پاسخگو و SDKهای مختلف

تیم فنی تپسل به صورت ۷/۲۴ برای پاسخ به سوالات شما آماده است. اپلیکیشن شما اندرویدی باشد یا ios، با unity ساخته شده باشد یا B4A، در تپسل SDK مخصوص شما پشتیبانی می‌شود.

با تپسل، درآمد تبلیغاتی پایداری را تجربه کنید!

- 01 - ثبت نام
- 02 - قرار دادن کد در APP
- 03 - نمایش تبلیغ
- 04 - کسب درآمد

به جمع رسانه‌هایی که ناشر تپسل هستند، بپیوندید و با نمایش تبلیغات بدون آسیب به تجربه کاربری رسانه خود، درآمد قابل توجهی از تبلیغات کسب کنید.

دوره جامع و کاربردی دیجیتال مارکتینگ، مناسب برای ورود به بازار کار!کد تخفیف tapsell20