با تپسل به اهداف تبلیغات آنلاین خود برسید

 • تبلیغات بنری استاندارد

  Standard Banner Ad

 • تبلیغات بنری بینابینی

  Interstitial Web View Ad

 • تبلیغات بنری همسان

  Native Banner Ad

 • تبلیغات ویدئویی همسان

  Native Video Ad

 • تبلیغات ویدئویی جایزه‌ای

  Rewarded Video Ad

 • تبلیغات ویدئویی بینابینی

  Interstitial Video Ad

 • تبلیغات پیش‌نمایشی

  Pre-Roll Ad

تبلیغات بنری استاندارد

Standard Banner Ad

تبلیغات بنری استاندارد، ساده‌ترین نوع تبلیغات دیجیتال است. در  تبلیغات بنری، همواره یک بنر تبلیغاتی در یک قسمت از صفحه اپلیکیشن به مخاطبان نمایش داده می‌شود. محتواهای بنر تبلیغاتی، عکس، نوشته و یک دکمه می‌تواند باشد.

مزیت استفاده از تپسل چیست؟

1

هوشمندی و هدفمندی تبلیغات آنلاین

تپسل با استفاده از کمپین‌های یونیورسال خود و اطلاعات جامعی که از کاربران آنلاین ایرانی دارد، مخاطبانتان را شناسایی می‌کند و تبلیغات بنری و ویدیویی هدفمند را به گونه‌ای جذاب به مشتریان بالقوه شما نمایش می‌دهد.

2

تنوع رسانه‌های دیجیتال

با تپسل به فضای تبلیغاتی پرمخاطب‌ترین و برترین رسانه‌های دیجیتال ایرانی و خارجی دسترسی دارید و طیف متنوع و وسیعی از کاربران فضای دیجیتال به مشتریان کسب‌وکار شما خواهند پیوست.میتوانید با تبلیغات بنری و ویدیویی، کسب و کار خود را رشد دهید.

3

همه چیز یکجا

محصول خود را از طریق برندسازی با نمایش تبلیغ (بنری و ویدیویی)، هدایت به صفحه فرود با کلیک بر تبلیغ، جذب کاربر با کیفیت در حجم زیاد با نصب اپلیکیشن و یا انجام فعالیت‌های تعریف‌شده مانند عضویت، استفاده از خدمات و … به مخاطبان خود معرفی کنید.

کمپین‌های یونیورسال تبلیغات موبایلی

برای اجرای کمپین‌های جامع در تپسل (انواع تبلیغات بنری و ویدیویی)، تنها لازم است که هدف، بودجه و حداکثر قیمت پیشنهادی خود را مشخص کنید و هر محتوای تبلیغاتی مانند بنرتبلیغاتی و یا ویدئو که از محصول خود در اختیار دارید را به تپسل ارائه دهید. ادامه کار را به تپسل بسپارید. تیم کمپین تپسل آماده است تا با ارائه ایده‌های خلاقانه و اجرای منظم و طبق برنامه، اهداف بزرگترین کمپین‌های تبلیغاتی در زمینه برندینگ، جذب و عضویت مشتری و نصب اپلیکیشن را در کوتاه‌ترین بازه ممکن برآورده سازد.

 از کمپین های یونیورسال تپسل بیشتر بدانید

همین حالا کمپین تبلیغات بنری و ویدیویی خود را آغاز کنید!

به جمع برترین برندهایی که از سرویس هوشمند تپسل استفاده می‌کنند، بپیوندید تا به فضای تبلیغاتی پرمخاطب‌ترین و برترین رسانه‌های آنلاین ایرانی و خارجی دسترسی پیدا کنید و برند خود را از طریق تبلیغات بنری و ویدیویی موبایل به طور هدفمند به طیف وسیعی از کاربران فضای دیجیتال معرفی کنید.

بلوک آموزشی جدید در کالج تپسل: اینستاگرام مارکتینگ