تپسل، شبکه هوشمند تبلیغات دیجیتال

قوانین و مقررات در تپسل

 1. ثبت‌نام در پنل سایت، به معنی پذیرش همه‌ی قوانین و ضوابط تپسل است.
 2. تپسل به‌عنوان یک سایت ایرانی از قوانین جمهوری اسلامی ایران تبعیت می‌کند و تمامی قوانین مربوط به جرائم رایانه‌ای و تجارت الکترونیک در آن لازم‌الاجرا است.
 3. مالکیت ثبت‌نام شما در پنل سایت تپسل متعلق به خود شما است و مجاز به در اختیار گذاشتن آن با افراد و سازمان‌های دیگر نیستید.
 4. تپسل می‌تواند در هر زمان اقدام به تغییر قوانین کند و شروط و قوانین تغییریافته از طریق همین صفحه اعلام می‌گردد اما تغییر قوانین مالی، حساب‌های قبلی را تغییر نخواهد داد.
 5. اطلاعات مالی و غیرمالی صاحب رسانه، تبلیغ‌دهنده و کاربر محرمانه است و تپسل ضمانت می‌کند اصول رازداری و حرفه‌ای را در مورد این اطلاعات رعایت کرده و در هیچ صورتی به‌جز حکم دادگاه، آن‌ها را در اختیار هیچ فرد و سازمانی قرار ندهد.
 6. تپسل می‌تواند با توجه به سیاست‌های خود نسبت به قطع موقت یا دائم سرویس‌های خود اقدام کند.
  عدم اعتبار جزئی هریک از مفاد این صفحه و یا مغایرت اجرایی آن‌ها با قوانین یا به‌موجب حکم نهادهای ذی‌ربط، به معنای بی‌اعتباری سایر شروط و تعهدات نیست.
 7. عدم اعمال هریک از مفاد این صفحه به معنی عدم وجود حق اعمال و اجرای آن در آینده نخواهد بود.
  در صورت بروز هر گونه اختلاف ناشی از خدمات ارائه شده به موجب این وب سایت و راجع به تفسیر، نقض، و اجرای مفاد این وب سایت و همچنین در صورت عدم پرداخت هزینه های استفاده از خدمات تپسل، حتي‎ المقدور طرفین سعی خواهند نمود با حسن نیت و مذاکره موضوع را حل نمایند. در غیر این صورت موضوع اختلاف توسط مرکز داوری اتاق بازرگانی ایران با صدور رای داوری به صورت قطعی و لازم‏ الاجرا حل و فصل می شود. داور علاوه بر مقررات حاکم، عرف تجاری ذی ربط را نیز مراعات خواهد نمود. شرط داوری حاضر، موافقت نامه‏ ای مستقل است و در هر حال، لازم الاجرا است.
 1. نمایش تبلیغ‌ها روی برنامه‌ صاحب رسانه زمانی ممکن می‌شود که روی برنامه‌ خود تغییرات لازم را مطابق بخش راهنما اعمال کرده باشد.
 2. درصورتی‌که صاحب رسانه به هر صورتی در تعداد نمایش ویدئو یا بخش‌های دیگر تقلب کند و حقوق کاربر و یا تبلیغ‌دهنده را پایمال نماید، تپسل می‌تواند برای همیشه حساب صاحب رسانه خاطی را ببندد. در این صورت تمام موجودی وی به نفع تپسل مصادره خواهد شد.
 3. تسویه‌حساب در پایان روز بیستم هرماه انجام می‌شود و درآمدها حداکثر تا پنج روز کاری پس‌ازآن به‌حساب صاحب رسانه واریز خواهد شد. تسویه‌حساب تنها برای صاحبان رسانه‌ای صورت می‌گیرد که در پایان روز 19اُم هرماه شماره‌حساب شبا را در پنل سایت تپسل وارد کرده باشند. مسئولیت وارد نمودن شبای ناصحیح بر عهده صاحب رسانه است. هم‌چنین اعتبارهای کمتر از پنجاه هزار تومان نیز در آخر هرسال تسویه می‌شوند.
 4. به علت ضوابط قانونی شرکت‌های رسمی، صاحبان رسانه موظفند برای دریافت درآمد خود، فاکتور موجود در پنل تپسل را در انتهای 20م هر ماه در دو نسخه پرینت کرده و برای تپسل ارسال نمایند: اگر ثبت نام به‌عنوان فرد حقیقی بوده قسمت فروشنده با امضا و اثرانگشت صاحب حساب، و اگر ثبت نام به عنوان فرد حقیقی بوده قسمت فروشنده با مهر شرکت و امضا برای تپسل ارسال شود.
 5. تپسل در قبال محصولات، خدمات و محتواهای موجود در برنامه‌های صاحبان رسانه هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد و همکاری با برنامه‌ها برای نمایش تبلیغات به معنی تأیید آن‌ها نیست.
 6. تمامی حقوق مربوط به یک تبلیغ، متعلق به تبلیغ‌دهنده است و تپسل و صاحب رسانه جز در حدود مفاد شرایط و قوانین این صفحه، حقی نسبت به آن ندارند.
 1. برای نمایش تبلیغ‌ها لازم است حقوق برنامه متعلق به صاحب اثر باشد.
 2. تمامی تبلیغات قبل از نمایش به کاربران باید توسط تپسل بررسی شوند و تپسل در رد یا قبول تبلیغ مختار است.
 3. تبلیغاتی که دارای شرایط زیر باشند، قابل‌نمایش نیستند:
  با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و قوانین تپسل در تناقض باشند.
  الف) محتوای غلط و گمراه‌کننده داشته باشند و باعث فریب کاربر شوند.
  ب) حاوی تصاویر ترسناک یا دل‌خراش باشند.
  پ) ظاهر بی‌کیفیت و آزاردهنده داشته باشند.
  ت) لینک انتهایی آن‌ها نامعتبر یا غیررسمی (متعلق به وب‌سایت شخصی و …) باشد.
  ث) ممکن است موارد غیرمجاز دیگری نیز وجود داشته باشند که در بالا ذکر نشده‌اند.
 4. تپسل مجاز است در صورت دریافت هرگونه اخطار از مراجع قضائی و نهادهای ذی‌ربط نسبت به یک تبلیغ خاص، نمایش تبلیغ را غیرفعال و یا لغو نماید و مسئولیت هرگونه خسارت ناشی از آن به عهده‌ی تبلیغ‌دهنده خواهد بود.
 5. تپسل در قبال محصولات، خدمات و محتواهای موجود در مقاصد تبلیغات تبلیغ‌دهندگان هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد و نمایش تبلیغات به معنی تأیید محتوای آن‌ها نیست.
 6. تبلیغ‌دهنده می‌پذیرد که تپسل بنا بر سیاست‌های خود، می‌تواند هر وقت اراده کرد، قیمت‌ها را مطابق تعرفه‌هایش تغییر دهد.
 7. تبلیغ‌دهنده می‌تواند بنا به خواست خود آگهی را موقتاً غیرفعال نماید و در مورد زمان نمایش تبلیغ محدودیتی برای وی وجود نخواهد داشت.
 8. پس از واریز اعتبار به‌حساب، چنانچه تپسل به هر دلیلی از ارائه‌ی خدمات منصرف شود، مبلغ واریزی به‌طور کامل مسترد خواهد شد.

تپسل برای حفظ حریم شخصی تبلیغ‌دهندگان، صاحبان رسانه و کاربران تضمین می‌کند هیچ‌گونه اطلاعاتی را اعم از مالی و غیرمالی بدون حکم قضائی در اختیار هیچ فرد و سازمانی قرار ندهد. اطلاعاتی که در هنگام ثبت‌نام در پنل از صاحبان رسانه و تبلیغ‌دهندگان دریافت می‌شود و علل دریافت و موارد استفاده از آن‌ها برای تپسل به شرح زیر هستند:

 • نام و نام خانوادگی: می‌تواند متعلق به یک فرد حقیقی یا حقوقی باشد. برای نمایش اطلاعات مربوط به شما در پنل از آن استفاده می‌شود و کاربری دیگری نخواهد داشت.
 • ایمیل: برای یکتایی هر فرد در وب‌سایت، تائید ثبت‌نام در سایت تپسل و ارسال اطلاعات بعدی و راه ارتباطی از آن استفاده خواهد شد. ایمیل در اختیار هیچ شرکت و سازمان دیگری قرار نخواهد گرفت.
 • شماره تماس: برای تسهیل و تسریع ارتباط در موارد فوری.
 • آی‌پی: برای پیش‌گیری از تخلفات رایج در وب‌سایت‌ها و حفظ امنیت پنل تپسل، برای زمان محدودی آی‌پی برخی بازدیدکننده‌ها را بررسی می‌کنیم و بعدازاین مدت‌زمان، آی‌پی درجایی ذخیره و ارائه نخواهد شد. اطلاعاتی که از کاربران (برای تحقق تبلیغات هدفمند) در هنگام انجام تبلیغات دریافت می‌شود به شرح زیر هستند، با این توضیح که این اطلاعات نمی‌توانند برای یک کاربر خاص و به‌طور شخصی بررسی شوند و درجایی ذخیره نخواهند شد:
 • نام شرکت ارائه‌دهنده‌ی خدمات سیم‌کارت (ایرانسل، همراه اول و یا رایتل)
 • نوع وضعیت اتصال دستگاه به اینترنت (اینترنت اپراتورهای تلفن همراه، بی‌سیم، وای‌فای یا …)
 • نوع سیستم‌عامل
 • موقعیت جغرافیایی با دقت حدود چهارصد مترمربع
 • نام شرکت تولیدکننده‌ی تلفن همراه و نوع و کد آن
 • زبان تلفن همراه
 • رزولوشن و چگالی صفحه

رشد کسب و کار خود را آغاز کنید

اگر تبلیغ‌دهنده و یا صاحب رسانه هستید، به تپسل بپیوندید. تپسل با استفاده از سیستم هوشمند خود و اطلاعات جامعی که از کاربران آنلاین ایرانی دارد، مخاطبانتان را شناسایی می‌کند و تبلیغات هدفمند را به گونه‌ای جذاب به آن‌ها نمایش می‌دهد.

دوره جامع و کاربردی دیجیتال مارکتینگ، مناسب برای ورود به بازار کار!کد تخفیف tapsell20